5. výročie CVI BB 


Tento rok je pre naše centrum trochu inak výnimočný. Spolu s Vami chceme osláviť naše 5. narodeniny. Každý mesiac máme pre Vás pripravené niečo zo zákulisia našej práce, našich rodín, našich spolupracovníkov a našich doposiaľ dosiahnutých úspechov. 

Ďakujeme za Vašu priazeň! 

Tím CVI BB, n.o.

5 rokov CVI BB

03.05.2021

Za 5 rokov fungovania sme toho v našom centre zažili naozaj veľa. Zorganizovali sme mnoho vzdelávaní pre rodičov a tiež pre odborníkov a širšiu verejnosť. Pozrite sa s nami na malú ochutnávku toho, čoho sme boli súčasťou.

Pre naše centrum je jednou z hlavných priorít spolupráca s rodinami, pri čom sa snažíme byť pre rodinu partnermi a pristupovať ku každej rodine individuálne. V rámci oslavy 5. výročia CVI BB sme oslovili tých najdôležitejších a opýtali sme sa ich čo pre nich služba včasnej intervencie znamená. Ďakujeme za Vaše krásne slová, dôveru,...

Naše Centrum včasnej intervencie BB tento rok oslavuje svoje 5. narodeniny. Pripravili sme pre Vás krátky zostrih o našej činnosti, aktivitách, aj o našich každodenných rutinách pri práci s rodinami s deťmi so zdravotným znevýhodnením. Tešíme sa, že sme tu pre naše rodiny už 5 nezabudnuteľných rokov.
Oslávte to s nami!