Ako nás môžete podporiť

2% z Vašich daní          S Vašou podporou, my dokážeme dať podporu rodinám s dieťaťom s                                                                                postihnutím alebo rizikovým vývinom.

Finančný dar                  Na naše číslo účtu môžete dobrovoľne prispieť ľubovoľnou sumou. Do                                                                             správy pre prijímateľa prosím uveďte "Dar."

Dobrovoľníctvo           V našej organizácii spolupracujeme aj s dobrovoľníkmi, ktorí sú pre nás obrovským                                                       obohatením a vážime si ich čas a energiu. Ak sa chcete aj vy stať                                                                                     dobrovoľníkom, neváhajte nás kontaktovať. 

ĎAKUJEME!


V CVI BB hľadáme dobrovoľníkov a dobrovoľníčky do dobrovoľníckeho programu OPRI SA O MŇA!

Ak chceš svoj čas venovať dieťaťu, ktoré hľadá pre svoje voľnočasové aktivity, spoločenské hry či iné svoje záujmy kamaráta/tku, pridaj sa do programu OPRI SA O MŇA a staň sa pre dieťa PARŤÁKOM/PARŤÁČKOU.

Stačí ak máš čas 2-3 hodiny do týždňa, pochádzaš z Banskobystrického kraja, máš cit pre prácu s deťmi a baví ťa hravým/kreatívnym spôsobom budovať vzťah s dieťaťom, si ten NAJLEPŠÍ KANDIDÁT, tá NAJLEPŠIA KANDIDÁTKA!

Nezabúdaj, kto dáva, dostáva. Počas dobrovoľníctva absolvuješ supervízie, kde pod vedením supervízorky, môžeš ešte viac spoznať sám/sama seba. Staneš sa súčasťou tímu CVI BB, n.o., kde môžeš získať skúsenosti pre prácu s deťmi či zručností, ktoré môžeš využiť v budúcnosti pri výkone svojho povolania. Taktiež môžeš získať certifikát o výkone dobrovoľníckej činnosti a byť ocenený/á v rámci miestnych, regionálnych a národných ocenení (napr. Srdce na dlani, Dobrovoľník/čka roka) a iné.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pre bližšie informácie píš na e-mail: cvivnucakova@gmail.com. Ozve sa ti koordinátorka Anna, ktorá sa na teba už teraz teší!

                                                            Nábor dobrovoľníkov/čiek trvá do 30.3. 2021